Esperal wszywka alkoholowa Legionowo - Nowy Dwór Mazowiecki

Prawdziwa wszywka alkoholowa

Wszywka alkoholowa - Esperal – lek powodujący nietolerancję alkoholu

Wszywka alkoholowa jest świetnym sposobem na pozbycie się nałogu alkoholowego. Esperal w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim jest wszywany przez lekarzy specjalistów. To zabieg nie wymagający hospitalizacji ani uśpienia. Daje bardzo dobre rezultaty i znacznie pomaga w trakcie terapii alkoholizmu.

Zaszycie alkoholowe ma na celu całkowite odrzucenie osoby uzależnionej od alkoholu. Esperal zawiera disulfiram – substancje chemiczną, która po zetknięciu się z alkoholem wywołuje bardzo negatywne skutki uboczne. Wykonane zaszycie alkoholowe powoduje, że po wykonaniu zabiegu oraz spożyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu, pacjent odczuwa takie nieprzyjemne dolegliwości, jak nadpotliwość, a także poczucie niepokoju, wymioty oraz ból głowy. Esperal wszywany sprawia, że organizm po spożyciu alkoholu ma objawy zatrucia alkoholowego. Dzięki temu pacjent z wszywką alkoholową czuje znaczne odrzucenie od alkoholu i nie ma ochoty pić go w większych ilościach.

Zaszycie alkoholowe polecane jest szczególnie osobom, które mimo terapii nie potrafią poradzić sobie z nałogiem alkoholowym. Jest to bardzo dobre wsparcie w walce z alkoholizmem. Zabieg nie jest również bardzo drogi: Esperal – cena zabiegu to około 550 zł. Przez ten czas można dalej kontynuować terapię oraz otrzymywać wsparcie od rodziny i psychologów.

Wszycie Esperalu jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym. W trakcie jego wykonywania jest robione znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa około 15 minut. W tym czasie jest umieszczana pod skórą specjalna wszywka z substancją. Najczęściej umieszczana jest koło łopatki bądź w pośladku. Wszywki alkoholowej nie można usunąć samodzielnie.

Przed planowanym zabiegiem nie można przez co najmniej 24 godziny pić alkoholu. Lekarz może zapytać nas o ewentualne uczulenie na podawane znieczulenie miejscowe. Wszywka alkoholowa cena obejmuje opiekę medyczną w trakcie wykonywania zabiegu, ale również samą substancję, która umieszczana jest pod skórą. Wszycie Esperalu dla niektórych osób jest jedynym i skutecznym sposobem wyjścia z nałogu. Dzięki takiej terapii, wszywka alkoholowa zaaplikowana da nam świetne rezultaty oraz szybki powrót do trzeźwości i normalności.

Wszywka alkoholowa daje pewność, że osoba uzależniona, będąca w trakcie terapii niechętnie sięgnie po alkohol, co gwarantuje szybki powrót do normalności oraz trzeźwości.

Esperal - terapia która zmienia życie

+48 732 082 850

Esperal Legionowo

Lekarz chirurg

Wszywka alkoholowa Legionowo

Wygodna lokalizacja

Esperal Nowy Dwór Mazowiecki

Anonimowość

Wszywka alkoholowa Nowy Dwór Mazowiecki

Oryginalny Esperal

Przed wszyciem Esperalu skorzystaj z odtrucia alkoholowego

Odtrucie alkoholowe Warszawa