ul. Kinowa 16, 04-017 Warszawa

Wszywka alkoholowa - Esperal – lek powodujący nietolerancję alkoholu

Wszywka alkoholowa pozwala na szybkie i bardzo skuteczne pozbycie się nałogu alkoholowego. Dzięki niej osoba uzależniona może skutecznie pozbyć się nałogu i nie powracać do niego. Alkoholizm posiada swój czas powrotu do nałogu, ponieważ jest trudny do wyleczenia. Wszywanie Esperalu sprawia, że alkoholik może nigdy nie powrócić do spożywania alkoholu.

feature-box-icon
Doświadczeni lekarze

W naszym gabinecie pracują lekarze chirurdzy z długoletnim doświadczeniem.

feature-box-icon
Zaświadczenie lekarskie

Wystawiamy zaświadczenie lekarskie po udanym zabiegu.

feature-box-icon
Szybkie terminy

U nas Państwo nie muszą czekać długo na wolne terminy, zapisz się już dziś.

feature-box-icon
Oryginalny lek

Do zabiegu wykorzystujemy jedynie oryginalny lek esperal.

Wszycie esperalu może być również bardzo skuteczną metodą pozbycia się nałogu alkoholowego. Dzięki temu, że u osoby uzależnionej pojawi się w ciele wszywka alkoholowa, będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że alkoholik wróci do dawnych przyzwyczajeń.

Wszywka alkoholowa – cena to około 580 zł. Pojedynczy zabieg wszycia Esperalu również jest niedrogi: w takich miastach, jak Radom - Grójec - Warka – Białobrzegi cena zabiegu oraz opieki medycznej w trakcie jego trwania to około 580 zł. Zabieg wystarcza na około 8 miesięcy skutecznej terapii. W tracie wszywania pod skórę Esperalu podawany jest miejscowo środek znieczulający. Dodatkowo zabieg nie wymaga sedacji. Wszywka alkoholowa jest podawana pod skórę w okolicy łopatki bądź na pośladku, w niewidocznym miejscu. Wszywanie Esperalu odbywa się w pełni anonimowo i nie wymaga hospitalizacji. W trakcie wykonywania zabiegu mamy pewność dobrej i profesjonalnej opieki medycznej. Przed wykonaniem zabiegu jesteśmy proszeni o odpowiedź na kilka pytań odnośnie naszego zdrowia. Sam zabieg trwa około godziny i nie daje skutków ubocznych. Sama wszywka alkoholowa nie przeszkadza nam w codziennym funkcjonowaniu.

Wszywanie esperalu ma na celu wywołanie awersji do alkoholu u osoby, która posiada taką wszywkę. Posiadając wszywkę alkoholową nawet po spożyciu małej ilości alkoholu pojawiają się takie nieprzyjemne objawy, jak nudności, wymioty oraz ból głowy. Nie sprawiają, że nasze życie jest zagrożone, jednak potrafią bardzo skutecznie wzbudzić awersję do napojów wyskokowych. Wszycie Esperalu jest wspaniałym dopełnieniem innych rodzajów terapii, w tym psychoterapii. Pomaga to osobie uzależnionej wyrwać się z nałogu i rozpocząć trzeźwe życie, bez nadużywania alkoholu. Zaszycie alkoholowe – cena może być jednorazowo dużym wydatkiem, jednak w dalszej perspektywie to znacznie skuteczniejsza droga do całkowitego rzucenia nałogu. Potwierdzone są znacznie lepsze efekty umieszczenia wszywki alkoholowej u nałogowych alkoholików, w porównaniu do psychoterapii. Obie te metody można jednak skutecznie łączyć, dając szybszy czas wyleczenia z nałogu.