ul. Kinowa 16, 04-017 Warszawa

Wszywka alkoholowa - Esperal – lek powodujący nietolerancję alkoholu

Wszywki alkoholowe są jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu. Wielu alkoholików powraca do nałogu, mimo wykonywanego odtrucia alkoholowego oraz terapii. Rozwiązaniem okazuje się użycie takich metod, jak wszywki alkoholowe. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i mogą uskutecznić inne metody walki z tym bardzo zgubnym nałogiem.

Alkohol jest silnie uzależniającą substancją, dlatego samodzielne rzucenie nałogu jest niezwykle trudne. Po jakimś czasie alkoholik nie jest w stanie samodzielnie panować nad głodem alkoholowym i sięga po coraz większe ilości napojów wyskokowych. Wszycie Esperalu pozwala na szybsze wyzbycie się nałogu i powrót do pełnej trzeźwości.

feature-box-icon
Doświadczeni lekarze

W naszym gabinecie pracują lekarze chirurdzy z długoletnim doświadczeniem.

feature-box-icon
Zaświadczenie lekarskie

Wystawiamy zaświadczenie lekarskie po udanym zabiegu.

feature-box-icon
Szybkie terminy

U nas Państwo nie muszą czekać długo na wolne terminy, zapisz się już dziś.

feature-box-icon
Oryginalny lek

Do zabiegu wykorzystujemy jedynie oryginalny lek esperal.

Ostrołęka - Ciechanów – Przasnysz – cena zabiegu to koszt 580 zł. W tej cenie posiadamy opiekę medyczną, a także samą gwarancję profesjonalnego wykonania zabiegu. Esperal jest umieszczany pod skórą w niewidocznym i dyskretnym miejscu w taki sposób, by nie przeszkadzał nam on w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki bardzo profesjonalnej opiece medycznej, wszycie esperalu jest szybkie i całkowicie bezbolesne. Podczas zabiegu wszywka alkoholowa, jest umieszczana pod skórą, w znieczuleniu miejscowym. Sam zabieg i wszywanie Esperalu w nie wymaga od nas poddawania się sedacji ani hospitalizacji. Wszywki alkoholowe posiadają w sobie substancję chemiczną o nazwie disulfiram. Odpowiada on za nieprzyjemne objawy, które pojawiają się już po niewielkim spożyciu alkoholu. Są nimi m.in. wymioty, a także zawroty głowy, ból głowy, a nawet niepokój i lęk. Środek ten znacznie zwiększa wpływ na nasz organizm, który mocniej reaguje nawet na niewielkie ilości alkoholu. Dzięki temu objawy zatrucia alkoholowego pojawiają się nawet po małych dawkach alkoholu, co skutecznie zniechęca osobę uzależnioną do napojów wyskokowych. Sam disulfiram nie daje nam żadnych skutków ubocznych, a zaszycie alkoholowe jest dla nas bezpieczne. Zabieg wykonywa jest tylko u osób, które wyraziły na niego swoją pisemną i świadomą zgodę.

Samo wszycie esperalu i wykonanie zabiegu nazywanego wszywka alkoholowa daje nam efekty terapeutyczne przez co najmniej 8 miesięcy. W tym czasie środek umieszczony pod skórą daje nieprzyjemne efekty uboczne w momencie, kiedy osoba z wszywką pod skóra napije się alkoholu. Esperal jest świetnym i przede wszystkim skutecznym dopełnieniem terapii, takich jak rozmowy z psychologiem.

Cena zabiegu obejmuje zarówno sama opiekę medyczną w trakcie zabiegu, jak również cenę Esperalu wprowadzanego pod skórę.